Boże Narodzenie,Odpoczywa,Wpis

Świąteczne filmy

Jasna cholera jak ja uwielbiam świąteczny klimat! No ale wydaje mi się, że już Wam o tym pisałam pierdyliard razy. Szaleje w kuchni, robię dekorację, słucham na okrągło świątecznej playlisty (Świąteczna playlista coonakombinuje klik), piekę pierniki, .

Wieczorem uwielbiam zasiąść pod kocem z miską popcornu i oglądać świąteczne bajki z chłopakami lub gdy chłopaki już zasną przytulić się do męża i obejrzeć nastrojowy film.

Podrzucam Wam dziś listę fajnych filmów ze świętami w tle. Z pewnością wprowadzą Was w świąteczny nastrój. Mój ulubieniec to Holiday <3

Kevin sam w domu i Kevin sam w nowym Jorku.

No chyba nie muszę nikomu tego przedstawiać.

Holiday

Pisałam już o nim we wpisie „Moje ukochane filmy”. Rok w rok w okresie świątecznym muszę go obejrzeć. Normalnie muszę, bo inaczej się uduszę.

4 gwiazdki

Bardzo śmieszna komedia o tym jak Para musi przetrwać aż 4 przyjęcia świąteczne  u swoich rozwiedzionych rodziców.

Listy do M I i II

Tego też nie muszę chyba nikomu przestawiać co? 😉

Święta last minute

Małżeństwo Kranków, by uniknąć bożonarodzeniowego szaleństwa, całą energię wkłada w przygotowania do urlopu na Karaibach.

Kochajmy się od święta

Cztery pokolenia rodziny Cooperów zjeżdżają się, by jak co roku świętować Boże Narodzenie. Niespodziewani goście oraz wydarzenia wywrócą wieczór do góry nogami.

Ja Cię kocham a ty śpisz

Lucy jest kasjerką w metrze, która ratuje życie Peterowi. W szpitalu zostaje uznana za jego narzeczoną.

To właśnie jest miłość

Dziesięć historii o miłości, a każda w innym wydaniu.

Poznaj naszą rodzinkę

Greg traci ciężko zdobyte zaufanie swojego teścia, gdyż ten podejrzewa go o romans z seksowną współpracownicą.

 

Za jakie grzechy dobry Boże

Claude i Marie ciężko znoszą małżeństwa swoich trzech córek z mężczyznami o odmiennych religiach. Wkrótce najmłodsza oświadcza, że wychodzi za katolika. Prześmieszna komedia.

Family man

Samotny biznesmen budzi się pewnego dnia jako ojciec i mąż. Bezskutecznie stara się wrócić do swojego wcześniejszego życia.

Bajkowe Boże Narodzenie

Po śmierci siostry i jej męża, młoda Jules decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kiedy w przeddzień Bożego Narodzenia niespodziewanie traci pracę, staje na skraju załamania. Jednak życie dziewczyny i jej podopiecznych, niespodziewanie zmienia się gdy do drzwi puka mężczyzna ze świątecznymi zaproszeniami od nieznajomego krewnego z Europy.

OlaKombinuje

OlaKombinuje

Nieperfekcyjna matka dwóch chłopaków, notoryczna słomiana wdowa, zdeterminowana pani domu, niepoprawna marzycielka. Kombinująca jak nakarmić rodzinę i przyjaciół, utrzymać zadbany, czysty i rodzinny dom oraz jak spełniać marzenia te małe i te całkiem duże.

Możesz również polubić…