O mnie

Hello 🙂  To ja Ola.
Zakładam wreszcie tego bloga, bo ile razy można podawać przepis przez telefon na te same potrawy tej samej osobie, która i tak na końcu nie zrobi tego wg przepisu :P. Mowa tu o mojej genialnej siostrze. Już chyba z dziesięć razy podawałam jej przepis na szarlotkę przez telefon (po co zapisywać skoro można zadzwonić do Oli o każdej porze dnia i nocy, bo przecież zna go na pamięć).
A tak na poważnie to już od dłuższego czasu przymierzam się do założenia własnego bloga. Nałogowo czytam i obserwuję setki (nie przesadzam) blogów kulinarnych i lifestylowych. Tak często też chciałabym się podzielić moim nowym przepisem, przemyśleniami, pomysłami na prowadzenie i urządzanie domu.
Od dwóch lat zakładam bloga i dopiero dziś mi się to udało. Nie będę przynudzać i opowiadać historii całego życia.Ale musicie wiedzieć, że kocham moje dzieci i męża , uwielbiam gotować, bardzo lubię wszystko co wiąże się z byciem „fitt” ( bo niestety odliczając okresy ciąży i karmienia stale jestem na diecie , albo raczej staram się na niej być 😛 ) i od jakiegoś czasu (o zgrozo) polubiłam urządzać wnętrza naszego domu.To właśnie w tym miejscu będę dzieliła się z Wami urywkami z mojego prywatnego życia. Mam nadzieję że nie zanudzę was na śmierć a nawet mam cichą nadzieję, że polubicie moje przepisy (bo to w zamyśle ma być blog kulinarny) i skorzystacie z moich pomysłów.
Ściskam Was mocno na starcie, Ola