Halloween,Wpis

Proste Halloweenowe dekoracje

Jeśli ktoś ma dwie lewe ręce do prac plastycznych, a chce sprawić swoim dzieciom frajdę i udekorować fajnie dom na Halloween to kombinuje jak to zrobić szybko i bezstresowo. Tym kimś z pewnością jestem ja. Osoba, która rysując dinozaura doprowadza dzieci do płaczu. Człowiek który ma problem z narysowaniem prostej linii prostej. Jedyne zwierzęta, które potrafię narysować to świnka z literek (M, E, e, w, w) i żyrafa, którą uczyłam się rysować cały dzień z youtube. Dlatego wszystkie artystyczne sprawy przejmuje mój mąż. Ja zajmuje się prostymi DIY, które ratują mnie z opresji. Znalazłam kilka prostych pomysłów na halloweenowe dekoracje, które udadzą się każdemu beztalenciu plastycznemu.

Jack o latern

Dyniowa latarnia obowiązkowo musi być.Balony

Obowiązkowa czarne, pomarańczowe i białe. Użyj czarnych markerów lub naklejek i stwórz straszne balony.Nietoperze

Wydrukuj szablon na sztywnym papierze. Wytnij. Obrysuj na czarnym brystolu. Wytnij. Użyj dwustronnej taśmy klejącej i umieść je na ścianie lub poprzyczepiaj do sznurka i zrób girlandę.Mumie

Słoik, klej, bandaż i ruchome oczka i lampion mumiowy w kilka minut jest gotowy.

Duchy 


Pająki i pajęczynyOlaKombinuje

 

 

 

 

OlaKombinuje

Nieperfekcyjna matka dwóch chłopaków, notoryczna słomiana wdowa, zdeterminowana pani domu, niepoprawna marzycielka. Kombinująca jak nakarmić rodzinę i przyjaciół, utrzymać zadbany, czysty i rodzinny dom oraz jak spełniać marzenia te małe i te całkiem duże.

Możesz również polubić…