Boże Narodzenie,Odpoczywa,ORGANIZUJE

Świąteczna playlista coonakombinuje.

Znowu się powtórzę, ale totalnie uwielbiam ten „Christmas Time”.

Uwielbiam kolędy, pastorałki i wszystkie możliwe świąteczne piosenki. Od kiedy tylko „to już wypada” odpalam w samochodzie płytę ze świątecznymi hitami i śpiewam sobie w głos. Oczywiście tylko jak jadę sama. Mój mąż nie może się powstrzymać od śmiechu gdy ja próbuje swoich umiejętność wokalnych w jego towarzystwie, a dzieciaki komentują „Mama mogłabyś już przestać śpiewać. Bardzo lubię tą piosenkę i chciałbym jej posłuchać, a nie ciebie”.

W domu zawsze odpalałam jakieś świąteczne playlisty i oczywiście fałszuje jak nikt nie słyszy. Nie trafiłam jeszcze na taką, która podobałaby mi się w 100%. Dlatego z Waszą pomocą stworzyłam „Świąteczną Playlistę Coonakombinuje”. Najlepsze hity świąteczne w jednym miejscu. Podesłaliście sporo ciekawych i nowych propozycji, które będą mi umilać świąteczne przygotowania. Mam nadzieję, że również skorzystacie.

Lista będzie na bieżąco aktualizowana, więc jak wpadną Wam do głowy inne świąteczne hity to dajcie szybko znać 🙂

OlaKombinuje

Nieperfekcyjna matka dwóch chłopaków, notoryczna słomiana wdowa, zdeterminowana pani domu, niepoprawna marzycielka. Kombinująca jak nakarmić rodzinę i przyjaciół, utrzymać zadbany, czysty i rodzinny dom oraz jak spełniać marzenia te małe i te całkiem duże.

Możesz również polubić…